|
Smedeparken
|
|
|
Kl. 08:24
|
|
Bus 421
|
|
Koldemosevej (Smedevej)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
Valmuevej (Krongårdsvej)
|
Kl. 08:27
|
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
Gyvelvej (Røllikevej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Hasselvej (Rønvej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Ahornvej (Elmevej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
Skolevej (Næstvedvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Frederiksbergvej (Næstvedvej)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Feldskovvej (Skælskørvej)
|
Kl. 08:32
|
|
Kl. 08:32
|
|
|
|
Sorø St. (Stationspladsen)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Enghavevej (Banevej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Sorø Akademi (Priorgade)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Holberg Arkaden (Rolighed)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Sorø Byterminal (Rådhusvej)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
Esbern Snaresvej (Slagelsevej)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Fredensvej (Slagelsevej)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Ankerhus (Slagelsevej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Abildvang (Abildvej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Lønnevang (Abildvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Sorø Storkro (Abildvej)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
Katrinelyst (Storkens Kvarter)
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
|