|
Værløse St.
|
|
|
Kl. 09:16
|
|
Bus 151
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 09:16
|
|
Kl. 09:16
|
|
|
|
Læssevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:17
|
|
Kl. 09:17
|
|
|
|
Vesterbo Vænge (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:18
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Gyvelvej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
Søndersøskolen (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Dalsø Park (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Søhaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
Kastaniehaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
Lundsgård (Ryethøjvej)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Knud Hjortøsvej (Lejrvej)
|
Kl. 09:25
|
|
Kl. 09:25
|
|
|
|
Lejrvej ved Kildebakken (Lejrvej)
|
Kl. 09:26
|
|
Kl. 09:26
|
|
|
|
|
Kirke Værløse, Laanshøj (Lejrvej)
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
|