|
OBC Nord Plads H (Odense Kommune)
|
|
|
Kl. 16:25
|
|
Bus 140
|
|
Ejlskovsgade (Odense Kommune)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Gammelsø (Odense Kommune)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Bogensevej / Næsbyvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Klusetvej / Otterupvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Anderupvej / Otterupvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Lumby / Otterupvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Daugstrupvej (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Tokkendrup (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Stadionvej (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
Bryggerivej (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Otterup Bibliotek (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Nørregade (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Toftekæret (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Toften / Toftekæret (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
|
Anemonevej (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Gyvelvænget (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Horsebækvej (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Banepl. Otterup (Nordfyn Kommune)
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
|