Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden) | Kl. 11:12 | Bus 318 | ||||
Kærvej (Selsøvej) | Kl. 11:12 | Kl. 11:12 | ||||
Vibevej, Marbækhallen (Selsøvej) | Kl. 11:13 | Kl. 11:13 | ||||
Manderup (Selsøvej) | Kl. 11:15 | Kl. 11:15 | ||||
Selsø Kirke (Selsøvej) | Kl. 11:17 | Kl. 11:17 | ||||
Sønderby (Skovvejen) | Kl. 11:22 | Kl. 11:22 | ||||
Østby (Baunehøjvej) | Kl. 11:26 | Kl. 11:26 | ||||
Teglværksvej (Østbyvej) | Kl. 11:28 | Kl. 11:28 | ||||
Kildevej (Østbyvej) | Kl. 11:30 | Kl. 11:30 | ||||
Egevej (Østbyvej) | Kl. 11:31 | Kl. 11:31 | ||||
Torpevej (Østergade) | Kl. 11:31 | Kl. 11:31 | ||||
Skuldelev Kirke (Østergade) | Kl. 11:33 | Kl. 11:33 | ||||
Tørslev (Tørslevvej) | Kl. 11:37 | Kl. 11:37 | ||||
Gerlev (Bygaden) | Kl. 11:40 | Kl. 11:40 | ||||
Egelundsvej (Skovnæsvej) | Kl. 11:44 | Kl. 11:44 | ||||
Willumsens Museum (Færgevej) | Kl. 11:47 | Kl. 11:47 | ||||
Rosenvænget (Færgevej) | Kl. 11:47 | Kl. 11:47 | ||||
Borgervænget (Færgevej) | Kl. 11:48 | Kl. 11:48 | ||||
Skyllebakkegade (Færgevej) | Kl. 11:49 | Kl. 11:49 | ||||
Kalvøvej (Bruhnsvej) | Kl. 11:49 | Kl. 11:49 | ||||
Frederikssund St. | Kl. 11:51 |