|
Holbæk St.
|
|
|
Kl. 18:17
|
|
Bus 420
|
|
Gl. Ringstedvej (Valdemar Sejrsvej)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Hellestrup (Ringstedvej)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Kvanløse Kirke (Ringstedvej)
|
Kl. 18:28
|
|
Kl. 18:28
|
|
|
|
Maglesø Efterskole (Ringstedvej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Igelsø (Ringstedvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Brorfelde (Ringstedvej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Ugerløse nord (Holbæk Landevej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Ugerløse syd (Hovedgaden)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Ugerløsevej (Sorøvej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Stenmagle, Mejerivej (Sorøvej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Stenlille St. (Stationsvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
Bus 420
|
|
Krøjerupvej (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Draghuse (Holbækvej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Næsby, Mejerivej (Holbækvej)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Tyvelse Huse (Holbækvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Vedbynørrevej (Holbækvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Oksebrovej (Holbækvej)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Valmuevej (Holbækvej)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Nymarkskolen, Tjørne Allé (Østre Allé)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Gartnerhaven (Østre Allé)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
|