|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 23:44
|
|
Bus 337
|
|
Sødalen (Hammersholtvej)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
Jagtvej (Hammersholtvej)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
Engsvinget (Funkevej)
|
Kl. 23:46
|
|
Kl. 23:46
|
|
|
|
Hulvejen (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
Slettebjerget (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 23:50
|
|
Kl. 23:50
|
|
|
|
Brødeskovvej (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 23:51
|
|
Kl. 23:51
|
|
|
|
Hillerød Lille Skole (Brødeskovvej)
|
Kl. 23:52
|
|
Kl. 23:52
|
|
|
|
Hammersholt Byvej (Brødeskovvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
Blismosen (Brødeskovvej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
Hanebjerg Skole, Brødeskov (Brødeskovvej)
|
Kl. 23:57
|
|
Kl. 23:57
|
|
|
|
Nørre Herlev, Lyngevej (Brødeskovvej)
|
Kl. 00:00
|
|
Kl. 00:00
|
|
|
|
Dønnegårdsvej (Bygaden)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
Nørre Herlev, Strædet (Bygaden)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
Hanebjergvej (Uvelsevej)
|
Kl. 00:03
|
|
Kl. 00:03
|
|
|
|
Tilsbækgård (Enghaven)
|
Kl. 00:04
|
|
Kl. 00:04
|
|
|
|
Kongstedvænge (Uvelse Byvej)
|
Kl. 00:07
|
|
Kl. 00:07
|
|
|
|
Uvelse (Gørløsevej)
|
Kl. 00:08
|
|
Kl. 00:08
|
|
|
|
Uvelse Have (Gørløsevej)
|
Kl. 00:09
|
|
Kl. 00:09
|
|
|
|
Lystrup, Søvej (Lystrupvej)
|
Kl. 00:11
|
|
Kl. 00:11
|
|
|
|
Skovly (Lystrupvej)
|
Kl. 00:11
|
|
Kl. 00:11
|
|
|
|
Lystrup Skov (Lystrupvej)
|
Kl. 00:13
|
|
Kl. 00:13
|
|
|
|
Slangerup Overdrev (Lystrupvej)
|
Kl. 00:13
|
|
Kl. 00:13
|
|
|
|
Industrivej (Lystrupvej)
|
Kl. 00:14
|
|
Kl. 00:14
|
|
|
|
Bakkebo (Lystrupvej)
|
Kl. 00:16
|
|
Kl. 00:16
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 00:17
|
|
Kl. 00:17
|
|
|
|
Solgården Plejehjem (Kongensgade)
|
Kl. 00:17
|
|
Kl. 00:17
|
|
|
|
Kannikestræde (Kongensgade)
|
Kl. 00:18
|
|
Kl. 00:18
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 00:19
|
|
|
|
|