|
Sorø St. (Stationspladsen)
|
|
|
Kl. 22:55
|
|
Bus 570
|
|
Enghavevej (Banevej)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
Sorø Akademi (Priorgade)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Holberg Arkaden (Rolighed)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Sorø Byterminal (Rådhusvej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:03
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 23:03
|
|
Kl. 23:03
|
|
|
|
Møllehaven (Holbækvej)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
Acasievej (Holbækvej)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
Apotekervej (Holbækvej)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
Røde Kors Hjem (Holbækvej)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
Pedersborg Søholm (Holbækvej)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Østervænget (Elmebjergvej)
|
Kl. 23:07
|
|
Kl. 23:07
|
|
|
|
Fulbyvej (Elmebjergvej)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Elmebjergvej
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Juliesmindevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
Pedersborg Huse (Kalundborgvej)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
Lange Løng (Kalundborgvej)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Bromme (Kalundborgvej)
|
Kl. 23:13
|
|
Kl. 23:13
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
Munke Bjergby Kirke (Kirkebakkevej)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
Tersløse Kirke (Holbergsvej)
|
Kl. 23:21
|
|
Kl. 23:21
|
|
|
|
Fasanvej (Holbergsvej)
|
Kl. 23:22
|
|
Kl. 23:22
|
|
|
|
Henriksvej (Per Degns Vej)
|
Kl. 23:24
|
|
Kl. 23:24
|
|
|
|
Solparken (Ventemøllevej)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Dianalund, Torvet (Ventemøllevej)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Dianalund, Filadelfia (Holbergsvej)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
|
Dianalund St. (Stationsvej)
|
Kl. 23:30
|
|
|
|
|