|
Solrød Strand St.
|
|
|
Kl. 19:17
|
|
Bus 215
|
|
Solrød Rådhus (Solrød Byvej)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Elmelyparken (Solrød Byvej)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Køge Bugt Motorvejen (Solrød Byvej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Bybjerg (Solrød Byvej)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
Solrød Kirke (Solrød Byvej)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
Fergosgård (Roskildevej)
|
Kl. 19:24
|
|
Kl. 19:24
|
|
|
|
Gammel Havdrup Kirke (Kirkegade)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
Havdrup Skole (Skolevej)
|
Kl. 19:29
|
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
Kildebrogårdsvej (Skolevej)
|
Kl. 19:30
|
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
Bryggerivej (Skolevej)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
Havdrup St.
|
Kl. 19:32
|
|
Kl. 19:32
|
|
|
|
Kildevej (Havdrup Centervej)
|
Kl. 19:32
|
|
Kl. 19:32
|
|
|
|
Kamillehaven (Havdrup Alle)
|
Kl. 19:33
|
|
Kl. 19:33
|
|
|
|
Ørsted Kirke (Ørstedvej)
|
Kl. 19:38
|
|
Kl. 19:38
|
|
|
|
Mølleagervej (Ørstedvej)
|
Kl. 19:38
|
|
Kl. 19:38
|
|
|
|
Ørsted Alderdomshjem (Ørstedvej)
|
Kl. 19:41
|
|
Kl. 19:41
|
|
|
|
Lunden (Ørstedvej)
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
Viby Skole afd. Ørstedvej (Ørstedvej)
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
Parkvej (Skolevej)
|
Kl. 19:43
|
|
Kl. 19:43
|
|
|
|
Viby Sjælland St. (Søndergade)
|
Kl. 19:44
|
|
Kl. 19:44
|
|
|
|
Poppelvænget (Dalen)
|
Kl. 19:45
|
|
Kl. 19:45
|
|
|
|
Dåstrup, Bueager (Assendløsevejen)
|
Kl. 19:46
|
|
Kl. 19:46
|
|
|
|
Engvej (Assendløsevejen)
|
Kl. 19:46
|
|
Kl. 19:46
|
|
|
|
Assendløse (Assendløsevejen)
|
Kl. 19:47
|
|
Kl. 19:47
|
|
|
|
Osted Friskole (Assendløsevejen)
|
Kl. 19:49
|
|
Kl. 19:49
|
|
|
|
Osted Friskole (Hovedvejen)
|
Kl. 19:50
|
|
Kl. 19:50
|
|
|
|
Byvejen (Hovedvejen)
|
Kl. 19:50
|
|
Kl. 19:50
|
|
|
|
Ostedhallen (Hovedvejen)
|
Kl. 19:52
|
|
Kl. 19:52
|
|
|
|
Osted Kro (Hovedvejen)
|
Kl. 19:53
|
|
Kl. 19:53
|
|
|
|
Alfarvejen (Hovedvejen)
|
Kl. 19:54
|
|
Kl. 19:54
|
|
|
|
Hestehavevej (Hovedvejen)
|
Kl. 19:54
|
|
Kl. 19:54
|
|
|
|
Kirkebjerg (Hovedvejen)
|
Kl. 19:55
|
|
Kl. 19:55
|
|
|
|
Mannerupvej (Hovedvejen)
|
Kl. 19:55
|
|
Kl. 19:55
|
|
|
|
Jonstrupvej (Hovedvejen)
|
Kl. 19:56
|
|
Kl. 19:56
|
|
|
|
Lindeskovvej (Tolstrupvej)
|
Kl. 19:58
|
|
Kl. 19:58
|
|
|
|
Tolstrupgård (Tolstrupvej)
|
Kl. 19:59
|
|
Kl. 19:59
|
|
|
|
Atterupvej, ved vandværk (Atterupvej)
|
Kl. 19:59
|
|
Kl. 19:59
|
|
|
|
Ny Tolstrup (Tolstrupvej)
|
Kl. 20:01
|
|
Kl. 20:01
|
|
|
|
Avnstrupvej (Orupvej)
|
Kl. 20:02
|
|
Kl. 20:02
|
|
|
|
Avnstrup (Avnstrupvej)
|
Kl. 20:04
|
|
Kl. 20:04
|
|
|
|
Vernersminde (Vernermindesvej)
|
Kl. 20:09
|
|
Kl. 20:09
|
|
|
|
Særløse (Særløsevej)
|
Kl. 20:11
|
|
Kl. 20:11
|
|
|
|
Skov Hastrup (Skov Hastrupvej)
|
Kl. 20:13
|
|
Kl. 20:13
|
|
|
|
Kløvermarken (Roskildevej)
|
Kl. 20:17
|
|
Kl. 20:17
|
|
|
|
Elmevej (Roskildevej)
|
Kl. 20:17
|
|
Kl. 20:17
|
|
|
|
Hyldebjerg (Roskildevej)
|
Kl. 20:18
|
|
Kl. 20:18
|
|
|
|
Hvalsø Skole (Søvej)
|
Kl. 20:18
|
|
Kl. 20:18
|
|
|
|
Hvalsø St., Afsætning (Holbækvej)
|
Kl. 20:19
|
|
Kl. 20:19
|
|
|
|
Rådhuset i Hvalsø (Møllebjergvej)
|
Kl. 20:20
|
|
Kl. 20:20
|
|
|
|
Pileager (Tolskovvej)
|
Kl. 20:20
|
|
Kl. 20:20
|
|
|
|
Hvalsø St.
|
Kl. 20:22
|
|
|
|
|