|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 12:39
|
|
Bus 183
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Firskovvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Lundtoftegårdsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Helsingørmotorvejen (Klampenborgvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Hvidegårdsparken (Klampenborgvej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Ved Fortunen (Hjortekærsvej)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Trongårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Fortunparken (Hjortekærsvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Dyrehavegårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Langs Hegnet (Hjortekærsvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Rævehøjvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Prof. Ostenfeld Kollegiet (Eremitageparken)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Eremitageparken
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Vejporten
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Skovfryd (Vejporten)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Lundtoftevej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Rådvad
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Dybendalsvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 13:06
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
HF Lundtoftegård (Lundtoftevej)
|
Kl. 13:07
|
|
Kl. 13:07
|
|
|
|
S. Willumsens Vej (Lundtoftevej)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Lundtofte Skole (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Kulsviervej (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Norgesvej (Kulsviervej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Finlandsvej (Kulsviervej)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Brede Torv (Lystoftevej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Borrebakken (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Agnesvej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Margrethevej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Nørregade (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Lyngvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Carlshøjvej)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Høstvej (Toftebæksvej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
|
Lyngby Lokal St. (Kanalvej)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
|