|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 17:14
|
|
Bus 183
|
|
Ved Fortunen (Hjortekærsvej)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Trongårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Fortunparken (Hjortekærsvej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Dyrehavegårdsvej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Langs Hegnet (Hjortekærsvej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Rævehøjvej)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Prof. Ostenfeld Kollegiet (Eremitageparken)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Eremitageparken
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Vejporten
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
Skovfryd (Vejporten)
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
Lundtoftevej (Hjortekærsvej)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Dybendalsvej (Lundtoftevej)
|
Kl. 17:30
|
|
Kl. 17:30
|
|
|
|
HF Lundtoftegård (Lundtoftevej)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
S. Willumsens Vej (Lundtoftevej)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
Lundtofte Skole (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Kulsviervej (Nøjsomhedsvej)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Norgesvej (Kulsviervej)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Finlandsvej (Kulsviervej)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
Brede Torv (Lystoftevej)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Borrebakken (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Agnesvej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Margrethevej (Caroline Amalie Vej)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Nørregade (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
Lyngvej (Sorgenfrigårdsvej)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Carlshøjvej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Høstvej (Toftebæksvej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Lyngby Lokal St. (Kanalvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
|