|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 08:22
|
|
Bus 670
|
D
|
|
Rådmandsengen (Rådmandshaven)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
|
Rådmandshave (Rådmandshaven)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
|
Lille Solvej (Karrebækvej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
|
Mosevej (Karrebækvej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
|
Karrebækvej
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
|
Digtervejensskole, Sti (Karrebækvej)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
|
Grimstrupvej (Karrebækvej)
|
Kl. 08:26
|
|
Kl. 08:26
|
|
|
|
|
Ålestokvej, Zoopark (Karrebækvej)
|
Kl. 08:27
|
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
|
Stenbæksholm (Karrebækvej)
|
Kl. 08:29
|
|
Kl. 08:29
|
|
|
|
|
Dyves Bro (Karrebækvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
|
Skælskørvej (Karrebækvej)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
|
Saltøvej (Skælskørvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
|
Teglværksvej (Skælskørvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
|
Menstrup Kro (Menstrup Bygade)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
|
Frederiksvej (Menstrup Bygade)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
|
Menstrup Bygade (Spjellerup Bygade)
|
Kl. 08:39
|
|
Kl. 08:39
|
|
|
|
|
Spjellerup (Spjellerup Bygade)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
|
Skælskør Landevej (Skafterupvej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
|
Skafterup (Skafterupvej)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
|
Bisserup Byvej (Skafterupvej)
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
|
Holsteinborgvej (Skafterupvej)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
|
Bisserup Strand (Skafterupvej)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
|
Holsteinborgvej (Skafterupvej)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
|
Skovvænget (Holsteinborgvej)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
|
Holsteinborg (Holsteinborgvej)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
|
Østervej, Holsteinborgvej (Østervej)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
|
Rude, Østervej (Østervej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
|
Kirkeskovskolen (Næstved Landevej)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
|
Bøgelunde (Næstved Landevej)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
|
Lundby (Næstved Landevej)
|
Kl. 09:05
|
|
Kl. 09:05
|
|
|
|
|
Tjæreby (Næstved Landevej)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
|
Tystofte (Næstved Landevej)
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
|
Eggeslevmagle skole (Næstvedvej)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
|
Smidstrupvej (Næstvedvej)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
|
Sorøvej (Næstvedvej)
|
Kl. 09:10
|
|
Kl. 09:10
|
|
|
|
|
Bakkenborgvej (Carl Medingsvej)
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:12
|
|
|
|
|
Stationsvej (Havnevej)
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
|
Skælskør Busterminal (Stationsvej)
|
Kl. 09:15
|
|
|
|
|
|