|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 15:25
|
|
Bus 388
|
|
Lyngby Hovedgade (Nørgaardsvej)
|
Kl. 15:26
|
|
Kl. 15:26
|
|
|
|
Firskovvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:26
|
|
Kl. 15:26
|
|
|
|
Sorgenfrigårdsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Lundtoftegårdsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Helsingørmotorvejen (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Hvidegårdsparken (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Hjortekærsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Ermelundsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Rødeport (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Vilvordevej, Ordrupgaard (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
Ordrup Krat (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
Krathusvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:37
|
|
Kl. 15:37
|
|
|
|
Bloksbjerget (Klampenborgvej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Dyrehaven (Christiansholmsvej)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
Klampenborg St.
|
Kl. 15:40
|
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
Strandvejen (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
Cottageparken (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 15:42
|
|
Kl. 15:42
|
|
|
|
Bødkerbakken (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
|
Taarbæk Havn (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
|