|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
|
|
Kl. 15:37
|
|
Bus 133
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 15:40
|
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 15:42
|
|
Kl. 15:42
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Hornemanns Vænge (Kulbanevej)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Centerparken (Kulbanevej)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
Krogstens Allé (Sønderkær)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard 60
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Bibliotekvej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Gurrevej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
Brostykkevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 15:58
|
|
Kl. 15:58
|
|
|
|
Dybenskærvej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Avedøre Havnevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Tårnfalkevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Parallelvej (Byvej)
|
Kl. 16:04
|
|
Kl. 16:04
|
|
|
|
Avedøre St.
|
Kl. 16:06
|
|
|
|
|