|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
|
|
Kl. 20:14
|
|
Bus 34
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 20:14
|
|
Kl. 20:14
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 20:15
|
|
Kl. 20:15
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 20:15
|
|
Kl. 20:15
|
|
|
|
Vestamager Centret (Ugandavej)
|
Kl. 20:17
|
|
Kl. 20:17
|
|
|
|
Tornholms Ager (Ugandavej)
|
Kl. 20:18
|
|
Kl. 20:18
|
|
|
|
Hjallerup Allé (Englandsvej)
|
Kl. 20:20
|
|
Kl. 20:20
|
|
|
|
Tømmerup (Tømmerupvej)
|
Kl. 20:21
|
|
Kl. 20:21
|
|
|
|
Høgsbrovej (Tømmerupvej)
|
Kl. 20:21
|
|
Kl. 20:21
|
|
|
|
Østbirk Allé (Tømmerupvej)
|
Kl. 20:22
|
|
Kl. 20:22
|
|
|
|
Tømmerup Stationsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 20:23
|
|
Kl. 20:23
|
|
|
|
Højskole Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 20:23
|
|
Kl. 20:23
|
|
|
|
Amager Landevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 20:24
|
|
Kl. 20:24
|
|
|
|
Løjtegårdsskolen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 20:25
|
|
Kl. 20:25
|
|
|
|
Amagerhallen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
Plejehjemmet Løjtegårdsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 20:29
|
|
Kl. 20:29
|
|
|
|
Skalbjergvej (Englandsvej)
|
Kl. 20:30
|
|
Kl. 20:30
|
|
|
|
Følfodvej (Englandsvej)
|
Kl. 20:30
|
|
Kl. 20:30
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 20:32
|
|
Kl. 20:32
|
|
|
|
Røde Mellemvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 20:32
|
|
Kl. 20:32
|
|
|
|
Digevej (Vejlands Allé)
|
Kl. 20:33
|
|
Kl. 20:33
|
|
|
|
|
Bella Center St. (Martha Christensens Vej)
|
Kl. 20:35
|
|
|
|
|