|
Veddelev (Fiskervejen)
|
|
|
Kl. 16:58
|
|
Bus 204
|
|
Guldborgvej (Fiskervejen)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Brovej (Veddelev Bygade)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Høkerstræde (Veddelev Bygade)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Baunehøjvej (Veddelev Bygade)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Vestre Kirkevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Nordhøjen (Fynsvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Assensvej (Fynsvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Svendborgvej (Fynsvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Bernadottegården
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Lokalcentret Bernadottegården (H.H. Kochsvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Dronning Sofies Vej)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Duevej (Dronning Sofies Vej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Prins Buris Vej (Dronning Sofies Vej)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Klostermarksskolen (Kongebakken)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Kongebakken
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Stændertorvet (Palæstræde)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
|