|
Gladsaxe Trafikplads, terminalen
|
|
|
Kl. 08:33
|
|
Bus 68
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Rosenkæret (Vandtårnsvej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Vandtårnsvej (Gladsaxevej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 08:49
|
|
Kl. 08:49
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Jagtvej)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
Kl. 08:52
|
|
Kl. 08:52
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Vesterport St. (Hammerichsgade)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Polititorvet
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
Bergthorasgade (Isafjordsgade)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Halfdansgade
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
|
Kigkurren (Sturlasgade)
|
Kl. 09:10
|
|
|
|
|