|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
|
|
Kl. 23:57
|
|
Bus 203
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 00:00
|
|
Kl. 00:00
|
|
|
|
Sankt Ibs Vej (Sankt Clara Vej)
|
Kl. 00:02
|
|
Kl. 00:02
|
|
|
|
Vikingeskibsmuseet (Sankt Clara Vej)
|
Kl. 00:03
|
|
Kl. 00:03
|
|
|
|
Strandengen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:03
|
|
Kl. 00:03
|
|
|
|
Baldersvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:04
|
|
Kl. 00:04
|
|
|
|
Himmelev Sognevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:05
|
|
Kl. 00:05
|
|
|
|
Thomas Bredsdorffs Allé (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:06
|
|
Kl. 00:06
|
|
|
|
Vestre Kirkevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:07
|
|
Kl. 00:07
|
|
|
|
Veddelev Bygade (Baunehøjvej)
|
Kl. 00:09
|
|
Kl. 00:09
|
|
|
|
Svaleøvej (Baunehøjvej)
|
Kl. 00:09
|
|
Kl. 00:09
|
|
|
|
Guldborgvej (Fiskervejen)
|
Kl. 00:10
|
|
Kl. 00:10
|
|
|
|
Veddelev (Fiskervejen)
|
Kl. 00:11
|
|
|
|
|