|
Avedøre St.
|
|
|
Kl. 23:06
|
|
Bus 11
|
|
Dybenskærvej (Byvej)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Brostykkevej (Byvej)
|
Kl. 23:07
|
|
Kl. 23:07
|
|
|
|
Byvej 80 (Byvej)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Kettevej (Byvej)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Vedbyholm (Kettevej)
|
Kl. 23:11
|
|
Kl. 23:11
|
|
|
|
Nordlundsvej (Kettevej)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Kettevej)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 23:13
|
|
Kl. 23:13
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 23:15
|
|
Kl. 23:15
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 23:15
|
|
Kl. 23:15
|
|
|
|
Rosenhøj (Hvidovrevej)
|
Kl. 23:16
|
|
Kl. 23:16
|
|
|
|
Hvidovregade (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
Vigerslevvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
Vigerslev Kirke (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
Gladbovej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:21
|
|
Kl. 23:21
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:22
|
|
Kl. 23:22
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:23
|
|
Kl. 23:23
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:24
|
|
Kl. 23:24
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:25
|
|
Kl. 23:25
|
|
|
|
Sjælør Boulevard (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Carlsberg St. (Vesterfælledvej)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Hovedbanegården, Frihedsstøtten (Vesterbrogade)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
|