|
Ørestad St., Kay Fiskers Plads (Kay Fiskers Plads)
|
|
|
Kl. 13:04
|
|
Bus 32
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 13:05
|
|
Kl. 13:05
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Kongelundsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
Englandsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:13
|
|
Kl. 13:13
|
|
|
|
Plejehjemmet Løjtegårdsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Amagerhallen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Løjtegårdsskolen (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:15
|
|
Kl. 13:15
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Bøgevang (Sirgræsvej)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
Røllikevej (Sirgræsvej)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
Terosevej (Sirgræsvej)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Sirgræsvej (Alleen)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Kastruplundgade (Alleen)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Kastruplundgade (Ved Stationen)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
|
Kastrup St. (Ved Stationen)
|
Kl. 13:27
|
|
|
|
|