|
Kirke Værløse, Laanshøj (Lejrvej)
|
|
|
Kl. 07:49
|
|
Bus 151
|
|
Lejrvej Ved Kildebakken (Lejrvej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Kirke Værløse Kirke (Kildebakken)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Knud Hjortøsvej (Bygaden)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
Storkekrogen (Bygaden)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
Bus 151
|
|
Lejrvej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Lundsgård (Ryethøjvej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Kastaniehaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Søhaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Dalsø Park (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Søndersøskolen (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Elmevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 07:59
|
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
Vesterbo Vænge (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Læssevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
Syvstjerneskolen (Kollekollevej)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
Højlunds Vænge (Kollekollevej)
|
Kl. 08:03
|
|
Kl. 08:03
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Skovlinien)
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
Mosegård Park (Skovgårds Allé)
|
Kl. 08:05
|
|
Kl. 08:05
|
|
|
|
Birgersvej (Skovgårds Allé)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Stiager)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
|
Værløse St.
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
|