|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
|
|
Kl. 16:45
|
|
Bus 150S
|
|
Sølvtorvet (Sølvgade)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Rigshospitalet Syd (Tagensvej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Nørre Campus (Nørre Allé)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Universitetsparken (Nørre Allé)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Vibenshus Runddel St. (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Haraldsgade (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Hans Knudsens Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Ryparken St. (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Tuborgvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Brogårdsvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Klampenborgvej (Helsingørmotorvejen)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Rævehøjvej, DTU (Helsingørmotorvejen)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Lundtofteparken (Helsingørmotorvejen)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Nærum St. (Helsingørmotorvejen)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Gl. Holte, Øverødvej (Helsingørmotorvejen)
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
|