|
Emdrup Torv (Emdrupvej)
|
|
|
Kl. 09:54
|
|
Bus 176
|
|
Søborg Hovedgade (Vangedevej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Plantevej (Vangedevej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Dyssegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
Aftenbakken (Vangedevej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Brødrevej (Vangedevej)
|
Kl. 09:59
|
|
Kl. 09:59
|
|
|
|
Vangede St.
|
Kl. 10:00
|
|
Kl. 10:00
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 10:02
|
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
Vangede Bygade (Ved Bommen)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Herredsvej (Snogegårdsvej)
|
Kl. 10:04
|
|
Kl. 10:04
|
|
|
|
Snogegårdsvej (Sognevej)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Bank-Mikkelsens Vej (Sognevej)
|
Kl. 10:06
|
|
Kl. 10:06
|
|
|
|
Mesterlodden (Sognevej)
|
Kl. 10:07
|
|
Kl. 10:07
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 10:07
|
|
Kl. 10:07
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Lyngbyvej (Brogårdsvej)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Jahnsensvej (Gentoftegade)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Kirketorvet (Gentoftegade)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Adolphsvej (Gentoftegade)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Bernstorffsvej St. (Tranegårdsvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Charlottenlundvej (Tranegårdsvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
|