|
Emdrup Torv (Emdrupvej)
|
|
|
Kl. 18:03
|
|
Bus 4A
|
|
Emdrup Torv (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Bispebjerg Parkalle (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Bispebjerg Torv (Tagensvej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Tuborgvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Landsdommervej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Bispevej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Frederikssundsvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Nørrebro St. (Folmer Bendtsens Plads)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
Hillerødgade (Lundtoftegade)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Hillerødgade (Nordre Fasanvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Borups Allé (Nordre Fasanvej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
Mariendalsvej (Nordre Fasanvej)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Godthåbsvej (Nordre Fasanvej)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
Nyelandsvej, Frederiksberg Hospital
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Fasanvej St. (Nordre Fasanvej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Søndre Fasanvej)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Mathildevej (Søndre Fasanvej)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Roskildevej, Zoologisk Have (Søndre Fasanvej)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
Aurikelvej (Søndre Fasanvej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Valby Langgade (Toftegårds Allé)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Valby St., broen (Toftegårds Allé)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Kirsten Walthers Vej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Carl Jacobsens Vej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
København Syd St., Grønttorvet
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Folehaven (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Blommehaven (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:36
|
|
Kl. 18:36
|
|
|
|
Gl. Køge Landev. Kollegiet (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Vigerslevvej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Åmarken St. (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Hvidovregårds Allé (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Michael Berings Vang (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Strandmarksvej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Friheden St.
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
|