|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 00:35
|
|
Bus 149
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 00:36
|
|
Kl. 00:36
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 00:37
|
|
Kl. 00:37
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 00:39
|
|
Kl. 00:39
|
|
|
|
Mellemtoftevej (Gl. Landevej)
|
Kl. 00:40
|
|
Kl. 00:40
|
|
|
|
Gl. Landevej (Smedeland)
|
Kl. 00:41
|
|
Kl. 00:41
|
|
|
|
Smedeland (Naverland)
|
Kl. 00:42
|
|
Kl. 00:42
|
|
|
|
Naverland, Farverland (Naverland)
|
Kl. 00:43
|
|
Kl. 00:43
|
|
|
|
Søen (Naverland)
|
Kl. 00:43
|
|
Kl. 00:43
|
|
|
|
Poppelstien (Naverland)
|
Kl. 00:44
|
|
Kl. 00:44
|
|
|
|
Formervangen, Syd (Formervangen)
|
Kl. 00:44
|
|
Kl. 00:44
|
|
|
|
Formervangen, Nord (Formervangen)
|
Kl. 00:45
|
|
Kl. 00:45
|
|
|
|
Fabriksparken, Formervangen (Fabriksparken)
|
Kl. 00:45
|
|
Kl. 00:45
|
|
|
|
Gl. Landevej (Herstedøstervej)
|
Kl. 00:47
|
|
Kl. 00:47
|
|
|
|
Trippendalscentret (Trippendalsvej)
|
Kl. 00:48
|
|
Kl. 00:48
|
|
|
|
Herstedøster Skole (Trippendalsvej)
|
Kl. 00:48
|
|
Kl. 00:48
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 00:49
|
|
Kl. 00:49
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 00:50
|
|
Kl. 00:50
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 00:51
|
|
Kl. 00:51
|
|
|
|
Vegavænget (Kærmosevej)
|
Kl. 00:52
|
|
Kl. 00:52
|
|
|
|
Godthåbsstien (Damgårdsvej)
|
Kl. 00:53
|
|
Kl. 00:53
|
|
|
|
Blommegården (Damgårdsvej)
|
Kl. 00:53
|
|
Kl. 00:53
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 00:54
|
|
Kl. 00:54
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 00:55
|
|
Kl. 00:55
|
|
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 00:56
|
|
Kl. 00:56
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 00:57
|
|
|
|
|