|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 05:47
|
|
Bus 21
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 05:48
|
|
Kl. 05:48
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 05:48
|
|
Kl. 05:48
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 05:49
|
|
Kl. 05:49
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 05:50
|
|
Kl. 05:50
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 05:50
|
|
Kl. 05:50
|
|
|
|
Rygårds Allé (Tuborgvej)
|
Kl. 05:51
|
|
Kl. 05:51
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 05:51
|
|
Kl. 05:51
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 05:52
|
|
Kl. 05:52
|
|
|
|
Ellehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 05:52
|
|
Kl. 05:52
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 05:54
|
|
Kl. 05:54
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 05:55
|
|
Kl. 05:55
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 05:57
|
|
Kl. 05:57
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 05:58
|
|
Kl. 05:58
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 05:59
|
|
Kl. 05:59
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Hulgårdsvej)
|
Kl. 06:01
|
|
Kl. 06:01
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 06:04
|
|
Kl. 06:04
|
|
|
|
Limfjordsvej (Rebildvej)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 06:06
|
|
Kl. 06:06
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 06:09
|
|
Kl. 06:09
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Ålholmvej)
|
Kl. 06:11
|
|
Kl. 06:11
|
|
|
|
Ålholm Plads (Roskildevej)
|
Kl. 06:12
|
|
Kl. 06:12
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 06:13
|
|
Kl. 06:13
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 06:14
|
|
Kl. 06:14
|
|
|
|
|
Hvidovrevej (Randrupvej)
|
Kl. 06:16
|
|
Kl. 06:16
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 06:17
|
|
Kl. 06:17
|
|
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 06:18
|
|
Kl. 06:18
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 06:20
|
|
|
|
|