|
Bøgesø (Bøgesøvej)
|
|
|
Kl. 07:26
|
|
Bus 611
|
|
|
Størlinge (Størlingevej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
|
Everdrup (Kildebakken)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
|
Korskildeskolen (Brøderupvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
|
Bakkehusene (Svingkærvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
|
Spejderhytten (Svingkærvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
|
Rypevænget (Svingkærvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
|
Sneppevænget (Sandagervej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
|
Tappernøje, Rødlersvej (Hovedvejen)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
|
Pilevej (Sneserevej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
|
Snesere (Sneserevej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
|
Snesere Kirke (Snesere Torpvej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
|
Åside (Askovvej)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
|
Gl Skolevej (Askovvej)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
|
Askov (Askovvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
|
Bøgesø (Bøgesøvej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
|
Vink - Ll. Tvede (Ll Tvedevej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
|
Brandelev (Holmevej)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
|
Næstelsø (Holmevej)
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
|
Næstelsø Præstemark (Holmevej)
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
|
Rønnebæk (Bystævnet)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
|
Fælledvej (Bystævnet)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
|
Rønnebæksholm (Bystævnet)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
|
Ny Præstøvej 100 (Ny Præstøvej)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
|
Østre Ringvej (Præstøvej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
|
Sjølundshøj (Præstøvej)
|
Kl. 08:18
|
|
Kl. 08:18
|
|
|
|
|
Odinsvej (Præstøvej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
|
Vor Frue Kirke (Præstøvej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
|
Præstøvej (Farimagsvej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
|
|
Munkebo (Farimagsvej)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
|
E
|