|
Avedøre St.
|
|
|
Kl. 21:46
|
|
Bus 11
|
|
Dybenskærvej (Byvej)
|
Kl. 21:46
|
|
Kl. 21:46
|
|
|
|
Brostykkevej (Byvej)
|
Kl. 21:47
|
|
Kl. 21:47
|
|
|
|
Byvej 80 (Byvej)
|
Kl. 21:48
|
|
Kl. 21:48
|
|
|
|
Kettevej (Byvej)
|
Kl. 21:50
|
|
Kl. 21:50
|
|
|
|
Vedbyholm (Kettevej)
|
Kl. 21:51
|
|
Kl. 21:51
|
|
|
|
Nordlundsvej (Kettevej)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Kettevej)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:53
|
|
Kl. 21:53
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:55
|
|
Kl. 21:55
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:55
|
|
Kl. 21:55
|
|
|
|
Rosenhøj (Hvidovrevej)
|
Kl. 21:56
|
|
Kl. 21:56
|
|
|
|
Hvidovregade (Vigerslev Allé)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Vigerslevvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
Vigerslev Kirke (Vigerslev Allé)
|
Kl. 22:00
|
|
Kl. 22:00
|
|
|
|
Gladbovej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 22:00
|
|
Kl. 22:00
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 22:01
|
|
Kl. 22:01
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 22:02
|
|
Kl. 22:02
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 22:03
|
|
Kl. 22:03
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 22:04
|
|
Kl. 22:04
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 22:05
|
|
Kl. 22:05
|
|
|
|
Sjælør Boulevard (Vigerslev Allé)
|
Kl. 22:06
|
|
Kl. 22:06
|
|
|
|
Carlsberg St. (Vesterfælledvej)
|
Kl. 22:08
|
|
Kl. 22:08
|
|
|
|
Hovedbanegården, Frihedsstøtten (Vesterbrogade)
|
Kl. 22:14
|
|
Kl. 22:14
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
Kl. 22:16
|
|
|
|
|