|
Selma Lagerløfs Vej (Bertil Ohlins Vej / Aalborg)
|
|
|
Kl. 17:29
|
|
Bus 56
|
|
Spergelvej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Lucernevej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Postvej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
Labyrinten (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
Septembervej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Kalenderparken (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Vestermarksvej (Vandværksvej / Storvorde)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Vandværksvej (Storvorde)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
Smedevænget (Vandværksvej / Storvorde)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Tofthøjvej (Storvorde)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Tofthøjskolen (Tofthøjvej/Storvorde)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Vigen (Gadekærsvej/ Sejlflod / Aalborg Kom)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Sejlflod (Aalborg Kommune)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Løgtagervej (Gadekærsvej / Sejlflod / Aalborg Kom)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Aagade (Gudumholm / Aalborg Kommune)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Gudumholm (Aagade/Aalborg)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Gudumholm Skole
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Kærsholm (Gudumholmvej/Aalborg)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Vasen (Sejlflod)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Skellet (Aalborg Kommune)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Enebærvej (Aalborgvej/Mou)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Fjordvej (Gl. Egensevej/Mou)
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
|