|
OBC Nord Plads I (Odense Kommune)
|
|
|
Kl. 16:25
|
|
Bus 110
|
|
Th. B. Thriges Gade (Odense Kommune)
|
Kl. 16:26
|
|
Kl. 16:26
|
|
|
|
Hans Mules Gade (Odense Kommune)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Nyborgvej / Frederiksgade (Odense Kommune)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Benedikts Plads (Odense Kommune)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Rosengårdsvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Munkerisvej / Hjallesevej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Tietgens Allé / Læssøegade (Odense Kommune)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Skt. Knuds Gymnasium (Odense Kommune)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Chr. Richardts Vej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Hunderupvej / Læssøegade (Odense Kommune)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Den Fynske Landsby (Odense Kommune)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Odensevej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Hjallese Station (Odense Kommune)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Hjallesegade (Odense Kommune)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
P. M. Madsens Vej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Bjergmarken (Odense Kommune)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Rulkehøjen (Odense Kommune)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Skovbrynet (Odense Kommune)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Stenløse Bygade (Odense Kommune)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Stenløsevej 337 (Odense Kommune)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Skt. Klemensskolen (Odense Kommune)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Vesterdalen (Odense Kommune)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Kratholmvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Fangelvej 56 (Odense Kommune)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Fangel (Odense Kommune)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Borrebyvej (Odense Kommune)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Skærevej / Fangel (Odense Kommune)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Vejlevej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Ruevej / Odensevej (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Vittinge (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Brandholmvej (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Østerågade (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Nr. Broby Kirke (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Kohavegyden (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Teglværksvej (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Vøjstrup (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Skallebjergvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Spangevej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Akkerupvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Haarby Rtb. (Assens Kommune)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Haarby Kirke (Assens Kommune)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Voldtofte (Assens Kommune)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Mosemarksvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:30
|
|
Kl. 17:30
|
|
|
|
Prinsevej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Ravnekærvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:32
|
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
Ebberup (Assens Kommune)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Rybergsvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
|
Kærumvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Egebjergvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Møllerhuse (Assens Kommune)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
Pilehaven (Assens Kommune)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Nørregade (Assens Kommune)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Kalkbrænderivej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
Niels Kjærbyes Vej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Gefionvænget (Assens Kommune)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Mariendalsvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Kulturkajen / Bågøfærgen (Assens Kommune)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Assens Rådhus (Assens Kommune)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Arena Assens (Assens Kommune)
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
|