|
Glostrup St. (Sydvestvej)
|
|
|
Kl. 23:24
|
|
Bus 500S
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 23:25
|
|
Kl. 23:25
|
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
|
Glostrup Nord (Nordre Ringvej)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
|
Fabriksparken (Nordre Ringvej)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
|
Sydbuen
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
|
Hedegårdscentret (Hold-an Vej)
|
Kl. 23:39
|
|
Kl. 23:39
|
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 23:40
|
|
Kl. 23:40
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 23:44
|
|
Kl. 23:44
|
|
|
A
|
|
Bydammen
|
Kl. 23:44
|
|
Kl. 23:44
|
|
|
|
|
Skovvejens skole - vest (Skovvej)
|
Kl. 23:46
|
|
Kl. 23:46
|
|
|
|
|
Egebjerghuse (Skovvej)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
|
Søndergårdsvej (Ballerupvej)
|
Kl. 23:54
|
|
Kl. 23:54
|
|
|
|
|
Værløse St., under broen (Fiskebækvej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
|
Bavnestedet (Fiskebækvej)
|
Kl. 23:56
|
|
Kl. 23:56
|
|
|
|
|
Fiskebækbroen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 23:59
|
|
Kl. 23:59
|
|
|
|
|
Farum Bytorv (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
|
Farum Midtpunkt (Frederiksborgvej)
|
Kl. 00:02
|
|
Kl. 00:02
|
|
|
|
|
Nordøststien (Bistrupvej)
|
Kl. 00:05
|
|
Kl. 00:05
|
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 00:10
|
|
Kl. 00:10
|
|
|
|
|
|
Hovedgaden (Stationsvej)
|
Kl. 00:13
|
|
Kl. 00:13
|
|
|
|
|
Birkerød St.
|
Kl. 00:14
|
|
|
|
|
|