|
Campus (Bengerds Allé)
|
|
|
Kl. 20:05
|
|
Bus 401A
|
|
Abelsvej (Bengerds Allé)
|
Kl. 20:05
|
|
Kl. 20:05
|
|
|
|
Campusskolen (Ahorn Allé)
|
Kl. 20:06
|
|
Kl. 20:06
|
|
|
|
Bøgevej (Søndre Parkvej)
|
Kl. 20:08
|
|
Kl. 20:08
|
|
|
|
Birkevej (Søndre Parkvej)
|
Kl. 20:09
|
|
Kl. 20:09
|
|
|
|
Sdr. Parkvej (Søndervang)
|
Kl. 20:09
|
|
Kl. 20:09
|
|
|
|
Ringsted St.
|
Kl. 20:13
|
|
Kl. 20:14
|
|
|
|
Hovmarksvej (Sjællandsgade)
|
Kl. 20:15
|
|
Kl. 20:15
|
|
|
|
Torvet
|
Kl. 20:17
|
|
Kl. 20:17
|
|
|
|
Ringsted Centret (Nørregade)
|
Kl. 20:17
|
|
Kl. 20:17
|
|
|
|
Ringsted Sygehus (Nørregade)
|
Kl. 20:18
|
|
Kl. 20:18
|
|
|
|
Ringstedet (Nordre Ringvej)
|
Kl. 20:20
|
|
Kl. 20:20
|
|
|
|
Benløse Kro (Roskildevej)
|
Kl. 20:22
|
|
Kl. 20:22
|
|
|
|
Eilekiersvej (Roskildevej)
|
Kl. 20:22
|
|
Kl. 20:22
|
|
|
|
Byskovskolen, Asgård (Smålodsvej)
|
Kl. 20:24
|
|
Kl. 20:24
|
|
|
|
Benløse Byvej (Smålodsvej)
|
Kl. 20:25
|
|
Kl. 20:25
|
|
|
|
Byskovvej (Smålodsvej)
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
|
|
H/F Hjortemosen (Fluebæksvej)
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
|