|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 22:56
|
|
Bus 21
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 22:57
|
|
Kl. 22:57
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Rygårds Allé (Tuborgvej)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 23:01
|
|
Kl. 23:01
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Ellehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 23:04
|
|
Kl. 23:04
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 23:07
|
|
Kl. 23:07
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Hulgårdsvej)
|
Kl. 23:11
|
|
Kl. 23:11
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 23:14
|
|
Kl. 23:14
|
|
|
|
Limfjordsvej (Rebildvej)
|
Kl. 23:15
|
|
Kl. 23:15
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 23:16
|
|
Kl. 23:16
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 23:18
|
|
Kl. 23:18
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Ålholmvej)
|
Kl. 23:21
|
|
Kl. 23:21
|
|
|
|
Ålholm Plads (Roskildevej)
|
Kl. 23:22
|
|
Kl. 23:22
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 23:23
|
|
Kl. 23:23
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 23:24
|
|
Kl. 23:24
|
|
|
|
|
Hvidovrevej (Randrupvej)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 23:30
|
|
|
|
|