|
Solrød Strand St.
|
|
|
Kl. 08:18
|
|
Bus 121
|
|
Solrød Strand Kirke (Solrød Strandvej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Drosselvej (Jersie Strandvej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Granvej (Jersie Strandvej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
Strandtoften (Jersie Strandvej)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Parkvej (Jersie Strandvej)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Jersie Strand (Jersie Strandvej)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
Havstokken (Jersie Strandvej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
Industrivej (Københavnsvej)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
Køge Nord St. (Karlsvognen)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Søparken (Nylandsvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Hellebækvej (Nylandsvej)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
Lunden (Nylandsvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Rønnevej (Nylandsvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Bøgelysvej (Nylandsvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Smedevænge (Nylandsvej)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
Stevnsbovej (Nylandsvej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Nyvej (Nylandsvej)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Gammel Lyngvej (Lille Lyngvej)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
Ølby St.
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Valdemarshaab (Tangmosevej)
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Bådehavnen
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Køge St., Østre Banevej (Østre Banevej)
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
|