|
Tingbjerg, Gavlhusvej (Terrasserne)
|
|
|
Kl. 10:15
|
|
Bus 2A
|
|
Fuglegavl (Gavlhusvej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Arkaderne (Langhusvej)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Tingbjerg Kirke (Ruten)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Tingbjerg Skole (Ruten)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Terrasserne (Åkandevej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Energicenter Voldparken (Åkandevej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Husumvold Kirke (Åkandevej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Astrupvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Brønshøjvej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Valløvej (Brønshøjvej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Fuglsang Allé (Annebergvej)
|
Kl. 10:28
|
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
Bellahøjvej (Primulavej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
Rødkildevej (Godthåbsvej)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Godthåbsvej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Rønnebærvej (Godthåbsvej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Grøndal St. (Godthåbsvej)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Godthåbsvej)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Tesdorpfsvej (Godthåbsvej)
|
Kl. 10:35
|
|
Kl. 10:35
|
|
|
|
Ndr. Fasanvej (Godthåbsvej)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Aksel Møllers Have St. (Godthåbsvej)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Falkoner Allé (Rolighedsvej)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Det Biovidenskabelige Fakultet (Rolighedsvej)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
H.C. Ørsteds Vej (Rosenørns Allé)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Forum St. (Rosenørns Allé)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (Vesterbrogade)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
Glyptoteket (Tietgensgade)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Stormbroen, Nationalmuseet (Vindebrogade)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Gammel Strand St. Christiansborg (Vindebrogade)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Knippelsbro (Torvegade)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Christianshavn St. (Torvegade)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Skt. Annæ Gade (Prinsessegade)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Bodenhoffs Plads (Prinsessegade)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Arsenaløen
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Galionsvej (Danneskiold-Samsøes Allé)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
Fabrikmestervej, Operaen
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Margretheholm (Refshalevej)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
|
Refshaleøen (Refshalevej)
|
Kl. 11:10
|
|
|
|
|