Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Kastrup (Kastrupvej) | Kl. 14:22 | Bus 664 | ||||
Tværvej (Sct.Clemensvej) | Kl. 14:23 | Kl. 14:23 | ||||
Kirkebakken (Sct.Clemensvej) | Kl. 14:24 | Kl. 14:24 | ||||
Nøkkemosen (Ndr Vindingevej) | Kl. 14:26 | Kl. 14:26 | ||||
Koglevej (Næstvedvej) | Kl. 14:27 | Kl. 14:27 | ||||
Neder Vindinge (Granvej) | Kl. 14:29 | Kl. 14:29 | ||||
Granvej (Gammelsøvej) | Kl. 14:29 | Kl. 14:29 | ||||
Odinsvej (Gammelsøvej) | Kl. 14:30 | Kl. 14:30 | ||||
Broværket (Hovedakslen) | Kl. 14:31 | Kl. 14:31 | ||||
Hovedakslen (Næstvedvej) | Kl. 14:32 | Kl. 14:32 | ||||
Elmealle (Næstvedvej) | Kl. 14:34 | Kl. 14:34 | ||||
Vordingborg St. (Banegårdspladsen) | Kl. 14:35 |