|
Vanløse, Ålekistevej
|
|
|
Kl. 17:32
|
|
Bus 12
|
|
Ålekistevej (Jyllingevej)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Jernbane Allé (Jyllingevej)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Bellahøjvej (Sallingvej)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
Åbakkevej (Sallingvej)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Æblevej (Hillerødgade)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
Borups Allé (Nordre Fasanvej)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Hillerødgade (Nordre Fasanvej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Nørrebro St. (Lygten)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
Nørrebro Bycenter (Lygten)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Bispebjerg St. (Tagensvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Slangerupgade (Rovsingsgade)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Aldersrogade (Haraldsgade)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Lersø Parkallé (Haraldsgade)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Lyngbyvej (Sejrøgade)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Skt. Kjelds Plads (Nygårdsvej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Nygårdsvej (Vennemindevej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Kildevældsparken (Vennemindevej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Thomas Laubs Gade (Bellmansgade)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Svanemøllen St. (Sibeliusgade)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
|
Svanemøllen St.
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
|