|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
|
|
Kl. 19:40
|
|
Bus 35
|
|
Cirklen (Kystvejen)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:40
|
|
|
|
DSB Hallen (Kystvejen)
|
Kl. 19:43
|
|
Kl. 19:43
|
|
|
|
Postnord (Kystvejen)
|
Kl. 19:44
|
|
Kl. 19:44
|
|
|
|
Lufthavnen Øst, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 19:46
|
|
Kl. 19:46
|
|
|
|
A. P. Møllers Allé, Kystvejen (A. P. Møllers Allé)
|
Kl. 19:49
|
|
Kl. 19:49
|
|
|
|
A.P. Møllers Allé
|
Kl. 19:50
|
|
Kl. 19:50
|
|
|
|
D. B. Dirchsens Allé (Nordre Dragørvej)
|
Kl. 19:51
|
|
Kl. 19:51
|
|
|
|
Nordre Tangvej (Stationsvej)
|
Kl. 19:52
|
|
Kl. 19:52
|
|
|
|
F.J. Madsens Vej (Stationsvej)
|
Kl. 19:53
|
|
Kl. 19:53
|
|
|
|
Dragør Stationsplads
|
Kl. 19:54
|
|
Kl. 19:54
|
|
Bus 35
|
|
Dragør Kirke (Linde Allé)
|
Kl. 19:54
|
|
Kl. 19:54
|
|
|
|
Jægervej (Kirkevej)
|
Kl. 19:54
|
|
Kl. 19:54
|
|
|
|
Dragør Centret (Kirkevej)
|
Kl. 19:55
|
|
Kl. 19:55
|
|
|
|
HF Maglebylund (Kirkevej)
|
Kl. 19:55
|
|
Kl. 19:55
|
|
|
|
Slørvej (Kirkevej)
|
Kl. 19:56
|
|
Kl. 19:56
|
|
|
|
Dragør Rådhus (Kirkevej)
|
Kl. 19:57
|
|
Kl. 19:57
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
Kl. 19:58
|
|
Kl. 19:58
|
|
|
|
Tømmerup (Tømmerupvej)
|
Kl. 20:00
|
|
Kl. 20:00
|
|
|
|
Høgsbrovej (Tømmerupvej)
|
Kl. 20:00
|
|
Kl. 20:00
|
|
|
|
Østbirk Allé (Tømmerupvej)
|
Kl. 20:01
|
|
Kl. 20:01
|
|
|
|
Tømmerup Stationsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 20:02
|
|
Kl. 20:02
|
|
|
|
Højskole Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 20:03
|
|
Kl. 20:03
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 20:04
|
|
Kl. 20:04
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 20:05
|
|
Kl. 20:05
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 20:05
|
|
Kl. 20:05
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 20:07
|
|
Kl. 20:07
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
Kl. 20:08
|
|
Kl. 20:08
|
|
|
|
Randkløve Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 20:08
|
|
Kl. 20:08
|
|
|
|
Willumsvej (Amagerbrogade)
|
Kl. 20:09
|
|
Kl. 20:09
|
|
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 20:10
|
|
Kl. 20:10
|
|
|
|
Sundbyvester Plads
|
Kl. 20:11
|
|
|
|
|