|
Holbæk St.
|
|
|
Kl. 13:49
|
|
Bus 540
|
|
Holbæk Sygehus (Henriettevej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Diget (Roskildevej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Borgmestergårdsvej (Roskildevej)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Nørrevang (Roskildevej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Søndervang (Roskildevej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Mellemvang (Roskildevej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Ll. Grandløse (Roskildevej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Engdraget (Roskildevej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Store Grandløse (Roskildevej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Vipperød, Sandbakkevej (Roskildevej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Skimmedevej (Roskildevej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Hjortholmvej 114 (Hjortholmvej)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Tølløse, Lunderødvej (Hjortholmvej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Tølløse, Ljungbyvej (Hjortholmvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Tølløse Torv (Vestergade)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Møllevej (Vestergade)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Tølløse St. (Jernbanevej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Kirke Eskilstrup (Borgergade)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Solvangsvej (Have Borupvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Ørnevej (Banevej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
St. Merløse St. (Banevej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
St. Merløse St., Holbækvej (Holbækvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Ordrupvej (Ringstedvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Allindemaglevej (Holbækvej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Estrup (Holbækvej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Eventyrvej (Holbækvej)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Benløse Vinkelvej (Holbækvej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
|
Ringstedet (Nordre Ringvej)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Kongrescenteret (Nordre Ringvej)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Ringsted St.
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
|