|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
|
|
Kl. 20:41
|
|
Bus 11
|
|
Glyptoteket (Tietgensgade)
|
Kl. 20:41
|
|
Kl. 20:41
|
|
|
|
Hovedbanegården, Frihedsstøtten (Vesterbrogade)
|
Kl. 20:43
|
|
Kl. 20:43
|
|
|
|
Sønder Boulevard (Enghavevej)
|
Kl. 20:48
|
|
Kl. 20:48
|
|
|
|
Carlsberg St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:50
|
|
Kl. 20:50
|
|
|
|
Sjælør Boulevard (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:52
|
|
Kl. 20:52
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:53
|
|
Kl. 20:53
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:53
|
|
Kl. 20:53
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:54
|
|
Kl. 20:54
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:54
|
|
Kl. 20:54
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:55
|
|
Kl. 20:55
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:56
|
|
Kl. 20:56
|
|
|
|
Gladbovej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:56
|
|
Kl. 20:56
|
|
|
|
Vigerslev Kirke (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:57
|
|
Kl. 20:57
|
|
|
|
Vigerslevvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 20:59
|
|
Kl. 20:59
|
|
|
|
Hvidovregade (Vigerslev Allé)
|
Kl. 21:00
|
|
Kl. 21:00
|
|
|
|
Rosenhøj (Hvidovrevej)
|
Kl. 21:01
|
|
Kl. 21:01
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:02
|
|
Kl. 21:02
|
|
|
|
Hvidovre Hospital (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:04
|
|
Kl. 21:04
|
|
|
|
Oppegårdsvej (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:05
|
|
Kl. 21:05
|
|
|
|
Hvidovre Hospital, Kollegiet (Kettegård Allé)
|
Kl. 21:05
|
|
Kl. 21:05
|
|
|
|
Hvidovre Hospital. Kollegiet (Kettevej)
|
Kl. 21:06
|
|
Kl. 21:06
|
|
|
|
Nordlundsvej (Kettevej)
|
Kl. 21:06
|
|
Kl. 21:06
|
|
|
|
Vedbyholm (Kettevej)
|
Kl. 21:07
|
|
Kl. 21:07
|
|
|
|
Kettevej (Byvej)
|
Kl. 21:09
|
|
Kl. 21:09
|
|
|
|
Byvej 80 (Byvej)
|
Kl. 21:10
|
|
Kl. 21:10
|
|
|
|
Brostykkevej (Byvej)
|
Kl. 21:11
|
|
Kl. 21:11
|
|
|
|
Avedøre St.
|
Kl. 21:13
|
|
|
|
|