|
Hillerød St.
|
|
|
Kl. 15:50
|
|
Bus 375R
|
|
Helsingørsgade (Nordre Jernbanevej)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
Møllevang (Helsingørsgade)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Grønnetofte (Københavnsvej)
|
Kl. 15:52
|
|
Kl. 15:52
|
|
|
|
Nordsjællands Hospital - Hillerød (Dyrehavevej)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Psykiatrisk Hospital (Dyrehavevej)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Egedammen (Skovledet)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Centervænget (Kongens Vænge)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Tolvkarlevej, Regionsgården (Kongens Vænge)
|
Kl. 15:59
|
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
Regionsgården (Kongens Vænge)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Smedievej (Kongens Vænge)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Kongens Vænge, ATP-huset (Kongens Vænge)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
Centervænget (Kongens Vænge)
|
Kl. 16:02
|
|
Kl. 16:02
|
|
|
|
Isterødvejen (Kirkeltevej)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Kirkeltevej (Avderødvej)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
Fredensborg Skole, Karlebo (Avderødvej)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Skydebanegård (Avderødvej)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Dyssegården (Avderødvej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Avderød, Vejenbrødvej (Avderødvej)
|
Kl. 16:14
|
|
Kl. 16:14
|
|
|
|
Tranegård (Avderødvej)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
Søhøj (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Fredtoftevej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 16:18
|
|
Kl. 16:18
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Usserød Kongevej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Cirkelhuset, Ådalsvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Breelte Skov (Usserød Kongevej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
Breelteparken (Usserød Kongevej)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
Bloustrødvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Bolbrovej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
Kongevejs Centret (Usserød Kongevej)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
Hørsholm Midtpunkt (Usserød Kongevej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Hørsholm Skole (Rungstedvej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Ørbæksvej (Rungstedvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
|
Vallerød Banevej (Rungstedvej)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Frihedsvej (Rungstedvej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Rungsted Kyst St., Øst (Østre Stationsvej)
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
|