|
Campus (Bengerds Allé)
|
|
|
Kl. 12:35
|
|
Bus 401A
|
|
Abelsvej (Bengerds Allé)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Campusskolen (Ahorn Allé)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Bøgevej (Søndre Parkvej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Birkevej (Søndre Parkvej)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Sdr. Parkvej (Søndervang)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Ringsted St.
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Hovmarksvej (Sjællandsgade)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Torvet
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Ringsted Centret (Nørregade)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Ringsted Sygehus (Nørregade)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Ringstedet (Nordre Ringvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Benløse Kro (Roskildevej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Eilekiersvej (Roskildevej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Byskovskolen, Asgård (Smålodsvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Benløse Byvej (Smålodsvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
Byskovvej (Smålodsvej)
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
|
|
H/F Hjortemosen (Fluebæksvej)
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
|