|
Margrethehåb (Margrethehåbsvej)
|
|
|
Kl. 19:39
|
|
Bus 202A
|
|
Margrethehåb, Troldehøj (Margrethehåbsvej)
|
Kl. 19:39
|
|
Kl. 19:39
|
|
|
|
Margrethehåbsvænget (Låddenhøj)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:40
|
|
|
|
Horsehøj (Låddenhøj)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:40
|
|
|
|
Bjergmarken (Låddenhøj)
|
Kl. 19:41
|
|
Kl. 19:41
|
|
|
|
Rørmosen (Låddenhøj)
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
Sct. Jørgensbjerg Lokalcenter (Møllehusvej)
|
Kl. 19:43
|
|
Kl. 19:43
|
|
|
|
Vestergade (Møllehusvej)
|
Kl. 19:44
|
|
Kl. 19:44
|
|
|
|
Ahornvej (Møllehusvej)
|
Kl. 19:44
|
|
Kl. 19:44
|
|
|
|
Kildehusvej (Helligkorsvej)
|
Kl. 19:46
|
|
Kl. 19:46
|
|
|
|
Absalons Skole (Støden)
|
Kl. 19:47
|
|
Kl. 19:47
|
|
|
|
Kornerups Vænge (Bredgade)
|
Kl. 19:48
|
|
Kl. 19:48
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 19:51
|
|
Kl. 19:56
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Køgevej)
|
Kl. 19:59
|
|
Kl. 19:59
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 20:00
|
|
Kl. 20:00
|
|
|
|
Roskilde Ring (Søndre Ringvej)
|
Kl. 20:01
|
|
Kl. 20:01
|
|
|
|
Zealand (Maglegårdsvej)
|
Kl. 20:03
|
|
Kl. 20:03
|
|
|
|
|
Slagteriskolen (Maglegårdsvej)
|
Kl. 20:03
|
|
Kl. 20:03
|
|
|
|
Roskilde Handelsskole (Maglegårdsvej)
|
Kl. 20:04
|
|
Kl. 20:04
|
|
|
|
Musicon (Maglelunden)
|
Kl. 20:05
|
|
|
|
|