|
Måløv St.
|
|
|
Kl. 05:39
|
|
Bus 158
|
|
Stationsvej (Måløv Hovedgade)
|
Kl. 05:40
|
|
Kl. 05:40
|
|
|
|
Eskebjerggård (Måløv Hovedgade)
|
Kl. 05:41
|
|
Kl. 05:41
|
|
|
|
Smørumvej (Måløv Byvej)
|
Kl. 05:42
|
|
Kl. 05:42
|
|
|
|
Novo Nordisk Park (Måløv Byvej)
|
Kl. 05:44
|
|
Kl. 05:44
|
|
|
|
Lyfabakken (Måløv Byvej)
|
Kl. 05:45
|
|
Kl. 05:45
|
|
|
|
Kildedal St.
|
Kl. 05:47
|
|
Kl. 05:47
|
|
|
|
Kalveholmvej (Knardrupvej)
|
Kl. 05:48
|
|
Kl. 05:48
|
|
|
|
Rolandsgård (Knardrupvej)
|
Kl. 05:49
|
|
Kl. 05:49
|
|
|
|
Knardrup Bygade (Knardrupvej)
|
Kl. 05:50
|
|
Kl. 05:50
|
|
|
|
Bogøgårdsvej (Knardrupvej)
|
Kl. 05:51
|
|
Kl. 05:51
|
|
|
|
Galgebakken (Knardrupvej)
|
Kl. 05:51
|
|
Kl. 05:51
|
|
|
|
Toppevadvej (Måløvvej)
|
Kl. 05:52
|
|
Kl. 05:52
|
|
|
|
Asserhøj (Måløvvej)
|
Kl. 05:53
|
|
Kl. 05:53
|
|
|
|
Ganløseparken (Måløvvej)
|
Kl. 05:54
|
|
Kl. 05:54
|
|
|
|
Ganløse Skole (Bygaden)
|
Kl. 05:55
|
|
Kl. 05:55
|
|
|
|
Ganløse Kro (Bygaden)
|
Kl. 05:55
|
|
Kl. 05:55
|
|
|
|
Hesselvangen (Hesselvej)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Langåsen (Hesselvej)
|
Kl. 05:58
|
|
Kl. 05:58
|
|
|
|
Tranemosevej (Hesselvej)
|
Kl. 06:00
|
|
Kl. 06:00
|
|
|
|
Klokkekildevej (Hesselvej)
|
Kl. 06:01
|
|
Kl. 06:01
|
|
|
|
Ellekær Vænge (Gulbjergvej)
|
Kl. 06:01
|
|
Kl. 06:01
|
|
|
|
Skovvej (Gulbjergvej)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Rappendamsvej (Slagslundevej)
|
Kl. 06:06
|
|
Kl. 06:06
|
|
|
|
Lindegårds Allé (Slagslundevej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
|