|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 19:07
|
|
Bus 320R
|
|
Trekløverskolen, Falkenborg (Frederiksborggade)
|
Kl. 19:08
|
|
Kl. 19:08
|
|
|
|
Agervej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Ådalsvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
Sti til Nordsjællands Hospital - Frederikssund
|
Kl. 19:12
|
|
Kl. 19:12
|
|
|
|
Nordsjællands Hospital Frederikssund, Kapellet
|
Kl. 19:14
|
|
Kl. 19:14
|
|
|
|
Nordsjællands Hospital Frederikssund (Hospitalvej)
|
Kl. 19:15
|
|
Kl. 19:15
|
|
|
|
Græse Bakkeby, Byvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
Havelse Mølle (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Myrbjergvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:20
|
|
Kl. 19:20
|
|
|
|
Fuglesangsvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:20
|
|
Kl. 19:20
|
|
|
|
Skovsøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
Store Havelse Strandvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
Kildehøjvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
Strandsegårdsvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
Anekærvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:24
|
|
Kl. 19:24
|
|
|
|
Gydetoppen (Gydebakken)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
Kildebovej (Hovedgaden)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
Ølsted Kro
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
Ølsted St. (Ølsted Stationsvej)
|
Kl. 19:28
|
|
Kl. 19:28
|
|
|
|
Kildebovej (Hovedgaden)
|
Kl. 19:28
|
|
Kl. 19:28
|
|
|
|
Gydetoppen (Gydebakken)
|
Kl. 19:29
|
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
Birkebakkerne (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:30
|
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
Kildebakkerne (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:30
|
|
Kl. 19:30
|
|
|
|
Fuglehalvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
Kregme St. (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:32
|
|
Kl. 19:32
|
|
|
|
Østervig (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:34
|
|
Kl. 19:34
|
|
|
|
Kregme (Hillerødvej)
|
Kl. 19:35
|
|
Kl. 19:35
|
|
|
|
Sportsvej (Hillerødvej)
|
Kl. 19:39
|
|
Kl. 19:39
|
|
|
|
Bakkegårdsvej (Sandskårsvej)
|
Kl. 19:41
|
|
Kl. 19:41
|
|
|
|
Godthåbsvej (Jernbanegade)
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
Frederiksværk St. (Stationspladsen)
|
Kl. 19:43
|
|
Kl. 19:46
|
|
|
|
Havnevej (Hermannsgade)
|
Kl. 19:47
|
|
Kl. 19:47
|
|
|
|
Strandgade (Peder Falstersvej)
|
Kl. 19:47
|
|
Kl. 19:47
|
|
|
|
Halsnæs Rådhus (Nørregade)
|
Kl. 19:48
|
|
Kl. 19:48
|
|
|
|
Vinkelvej (Nørregade)
|
Kl. 19:49
|
|
Kl. 19:49
|
|
|
|
Vinderød, Arresødalvej (Helsingevej)
|
Kl. 19:52
|
|
Kl. 19:52
|
|
|
|
Vinderød Skole (Helsingevej)
|
Kl. 19:54
|
|
Kl. 19:54
|
|
|
|
Grønnehavegård (Helsingevej)
|
Kl. 19:56
|
|
Kl. 19:56
|
|
|
|
Skelvej (Helsingevej)
|
Kl. 19:57
|
|
Kl. 19:57
|
|
|
|
Grønnevej (Helsingevej)
|
Kl. 19:58
|
|
Kl. 19:58
|
|
|
|
I.A. Møllersvej (Helsingevej)
|
Kl. 19:59
|
|
Kl. 19:59
|
|
|
|
Chr. E. Bartholdys Allé (Helsingevej)
|
Kl. 19:59
|
|
Kl. 19:59
|
|
|
|
Tvede Linds Vej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:00
|
|
Kl. 20:00
|
|
|
|
Store Ryvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:00
|
|
Kl. 20:00
|
|
|
|
Lille Ryvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:01
|
|
Kl. 20:01
|
|
|
|
Bækkebrovej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:01
|
|
Kl. 20:01
|
|
|
|
Bækkegårdsvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:02
|
|
Kl. 20:02
|
|
|
|
Ramløse Kirke (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:04
|
|
Kl. 20:04
|
|
|
|
Ramløse Skole (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:05
|
|
Kl. 20:05
|
|
|
|
Ramløse (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:05
|
|
Kl. 20:05
|
|
|
|
Askelund (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:06
|
|
Kl. 20:06
|
|
|
|
Hesselbjergvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:07
|
|
Kl. 20:07
|
|
|
|
Clausensvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:08
|
|
Kl. 20:08
|
|
|
|
Skærød, Kanutskivej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:09
|
|
Kl. 20:09
|
|
|
|
Gl. Amtsvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:10
|
|
Kl. 20:10
|
|
|
|
Toftevænget (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:11
|
|
Kl. 20:11
|
|
|
|
Skovgårdsvej (Frederiksværkvej)
|
Kl. 20:11
|
|
Kl. 20:11
|
|
|
|
Bryggervej (Vestergade)
|
Kl. 20:11
|
|
Kl. 20:11
|
|
|
|
Idrætsvej (Vestergade)
|
Kl. 20:14
|
|
Kl. 20:14
|
|
|
|
Lindevej (Vestergade)
|
Kl. 20:15
|
|
Kl. 20:15
|
|
|
|
Nygade (Gadekærvej)
|
Kl. 20:17
|
|
Kl. 20:17
|
|
|
|
|
Helsinge St.
|
Kl. 20:20
|
|
|
|
|