|
Hvalsø St.
|
|
|
Kl. 14:24
|
|
Bus 219
|
|
Gundestedgård (Holbækvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Nørre Hvalsø (Holbækvej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Liljevej (Blakledsvej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Vester Såby (Dyvelslystvej)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Dyvelslyst
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Dyvelslyst, Hvalsøvej (Hvalsøvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Kirke Sonnerup,Ved Kirken (Englerupvej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Skolevang (Ordrupvej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Møllegårdsvej (Ordrupvej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Vintre Mølle (Ordrupvej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Englerup (Elverdamsvej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Langtvedkrydset (Elverdamsvej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Egevej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Christian Hansens Vej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Ilsøvej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Bigårdsvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Ejby Strand, Åvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Åhusene (Åvej)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Nørrevang (Ejbybrovej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Møllehøjvej (Vestre Digevej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Sydmarksvej ved Møllehøjvej (Møllehøjvej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Stærevænget (Sydmarksvej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Kyndeløse, Sydmarksvej (Sydmarksvej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Kyndeløse, Kyndeløsevej (Sydmarksvej)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Hyldebærhaven (Ammershøjvej)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Hvidtjørneallé (Ammershøjvej)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Hyllingeparken (Bygaden)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Kirke Hyllinge (Bygaden)
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
|