|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
|
|
Kl. 09:18
|
|
Bus 420
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Gartnerhaven (Østre Allé)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Nymarkskolen, Tjørne Allé (Østre Allé)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Valmuevej (Holbækvej)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Oksebrovej (Holbækvej)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Vedbynørrevej (Holbækvej)
|
Kl. 09:25
|
|
Kl. 09:25
|
|
|
|
Tyvelse Huse (Holbækvej)
|
Kl. 09:26
|
|
Kl. 09:26
|
|
|
|
Næsby, Mejerivej (Holbækvej)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
Draghuse (Holbækvej)
|
Kl. 09:29
|
|
Kl. 09:29
|
|
|
|
Krøjerupvej (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 09:31
|
|
Kl. 09:31
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 09:35
|
|
Kl. 09:35
|
|
Bus 420
|
|
Stenlille St. (Stationsvej)
|
Kl. 09:41
|
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
Stenmagle, Mejerivej (Sorøvej)
|
Kl. 09:45
|
|
Kl. 09:45
|
|
|
|
Ugerløsevej (Sorøvej)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Ugerløse syd (Hovedgaden)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Ugerløse nord (Holbæk Landevej)
|
Kl. 09:50
|
|
Kl. 09:50
|
|
|
|
Brorfelde (Ringstedvej)
|
Kl. 09:54
|
|
Kl. 09:54
|
|
|
|
Igelsø (Ringstedvej)
|
Kl. 09:55
|
|
Kl. 09:55
|
|
|
|
Maglesø Efterskole (Ringstedvej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Kvanløse Kirke (Ringstedvej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
|
Hellestrup (Ringstedvej)
|
Kl. 10:00
|
|
Kl. 10:00
|
|
|
|
Gl. Ringstedvej (Valdemar Sejrsvej)
|
Kl. 10:06
|
|
Kl. 10:06
|
|
|
|
Holbæk St.
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
|