|
Aalborg St. (Perron C3)
|
|
|
Kl. 01:32
|
|
Natbus 70N
|
|
Prinsensgade (Aalborg)
|
Kl. 01:33
|
|
Kl. 01:33
|
|
|
|
Vesterbro (Aalborg)
|
Kl. 01:40
|
|
Kl. 01:40
|
|
|
|
Vesterbrogade (Nørresundby)
|
Kl. 01:42
|
|
Kl. 01:42
|
|
|
|
Sundby Brygge (Vesterbrogade / Nørresundby)
|
Kl. 01:43
|
|
Kl. 01:43
|
|
|
|
Stationsvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 01:44
|
|
Kl. 01:44
|
|
|
|
Lindholm St. (Nærbanevej / Nørresundby)
|
Kl. 01:46
|
|
Kl. 01:46
|
|
|
|
Viaduktvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 01:46
|
|
Kl. 01:46
|
|
|
|
Åvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 01:47
|
|
Kl. 01:47
|
|
|
|
Stenholm (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 01:48
|
|
Kl. 01:48
|
|
|
|
Tagholm (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 01:48
|
|
Kl. 01:48
|
|
|
|
Hovedværkstedet (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 01:49
|
|
Kl. 01:49
|
|
|
|
Aalborg Lufthavn (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 01:51
|
|
Kl. 01:51
|
|
|
|
Flyvestationen (Thistedvej / Vadum)
|
Kl. 01:57
|
|
Kl. 01:57
|
|
|
|
Vejlen (Thisted Landevej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 01:59
|
|
Kl. 01:59
|
|
|
|
Haldagervej (Thistedvej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 02:02
|
|
Kl. 02:02
|
|
|
|
VUC Jammerbugt (Teknologiparken / Aabybro Syd)
|
Kl. 02:05
|
|
Kl. 02:05
|
|
|
|
Mølhavevej (Østergade / Aabybro)
|
Kl. 02:06
|
|
Kl. 02:06
|
|
|
|
Møllevej (Østergade / Aabybro)
|
Kl. 02:07
|
|
Kl. 02:07
|
|
|
|
Aabybro Busterminal
|
Kl. 02:10
|
|
Kl. 02:10
|
|
|
|
Aabybro Plejehjem (Vestergade / Aabybro)
|
Kl. 02:10
|
|
Kl. 02:10
|
|
|
|
Ryå Mejeri (Brogårdsvej / Aabybro)
|
Kl. 02:11
|
|
Kl. 02:11
|
|
|
|
Ryå (Gl. Landevej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 02:13
|
|
Kl. 02:13
|
|
|
|
Ulveskov Skole (Birkelse / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 02:14
|
|
Kl. 02:14
|
|
|
|
Hjorthsvej (Gl. Landevej / Birkelse)
|
Kl. 02:15
|
|
Kl. 02:15
|
|
|
|
Søndre Møllevej (Gl. Landevej / Birkelse)
|
Kl. 02:15
|
|
Kl. 02:15
|
|
|
|
Molsvej (Arentsminde / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 02:19
|
|
Kl. 02:19
|
|
|
|
Arentsminde (Langeslund Kirke /Thyvej /Jammerbugt)
|
Kl. 02:20
|
|
Kl. 02:20
|
|
|
|
Lyngvej (Halvrimmen / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 02:23
|
|
Kl. 02:23
|
|
|
|
Halvrimmen gl. station (Banevej / Jammerbugt K.)
|
Kl. 02:23
|
|
Kl. 02:23
|
|
|
|
Gl. Kongevej (Halvrimmen / Jammerbugt Komm.)
|
Kl. 02:24
|
|
Kl. 02:24
|
|
|
|
Thorsvej (Østergade / Brovst)
|
Kl. 02:27
|
|
Kl. 02:27
|
|
|
|
Skoleparken (Østergade / Brovst / Jammerb. K.)
|
Kl. 02:27
|
|
Kl. 02:27
|
|
|
|
Brovst Busterminal (Jammerbugt kommune)
|
Kl. 02:29
|
|
Kl. 02:29
|
|
|
|
Bakkevej (Vestergade / Brovst)
|
Kl. 02:29
|
|
Kl. 02:29
|
|
|
|
Krobakken (Ny Skovsgård / Jammerbugt)
|
Kl. 02:32
|
|
Kl. 02:32
|
|
|
|
Møllebakken (Janumvej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 02:33
|
|
Kl. 02:33
|
|
|
|
Tingskoven (Aalborgvej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 02:37
|
|
Kl. 02:37
|
|
|
|
Skræmvej (Ålborgvej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 02:41
|
|
Kl. 02:41
|
|
|
|
Aalegård (Aalborgvej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 02:42
|
|
Kl. 02:42
|
|
|
|
Plejecenter Solgården (Aggersundvej / Fjerritslev)
|
Kl. 02:46
|
|
Kl. 02:46
|
|
|
|
Fjerritslev Busterminal (Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 02:49
|
|
|
|
|