|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 10:38
|
|
Bus 350S
|
B
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
|
Tempovej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
|
Malmparken St. (Malmparken)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
|
Ballerup, Borupvang (Lautrupparken)
|
Kl. 10:47
|
|
Kl. 10:47
|
|
|
|
|
DTU Ballerup Campus (Lautrupvang)
|
Kl. 10:49
|
|
Kl. 10:49
|
|
|
|
|
Torvevej (Skovlunde Byvej)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
|
Virkeholm (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
|
Marielundvej (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
|
Åfløjen (Frederikssundsvej)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
|
Husumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
|
Nørrebro St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 11:17
|
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
|
Nørrebros Runddel St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 11:20
|
|
Kl. 11:20
|
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 11:23
|
|
Kl. 11:23
|
|
|
|
|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
|
|