|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
|
|
Kl. 16:05
|
|
Bus 150S
|
|
Sølvtorvet (Sølvgade)
|
Kl. 16:07
|
|
Kl. 16:07
|
|
|
|
Rigshospitalet Syd (Tagensvej)
|
Kl. 16:09
|
|
Kl. 16:09
|
|
|
|
Nørre Campus (Nørre Allé)
|
Kl. 16:10
|
|
Kl. 16:10
|
|
|
|
Universitetsparken (Nørre Allé)
|
Kl. 16:11
|
|
Kl. 16:11
|
|
|
|
Vibenshus Runddel St. (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
Haraldsgade (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:14
|
|
Kl. 16:14
|
|
|
|
Hans Knudsens Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
Ryparken St. (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
Tuborgvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:19
|
|
Kl. 16:19
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:20
|
|
Kl. 16:20
|
|
|
|
Brogårdsvej (Lyngbyvej)
|
Kl. 16:23
|
|
Kl. 16:23
|
|
|
|
Klampenborgvej (Helsingørmotorvejen)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
Rævehøjvej, DTU (Helsingørmotorvejen)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Lundtofteparken (Helsingørmotorvejen)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Nærum St. (Helsingørmotorvejen)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Gl. Holte, Øverødvej (Helsingørmotorvejen)
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
|