|
Rødovre St.
|
|
|
Kl. 08:47
|
|
Bus 21
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 08:52
|
|
Kl. 08:52
|
|
|
|
Ålholm Plads (Ålholmvej)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
Rebildvej (Sallingvej)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 09:05
|
|
Kl. 09:05
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tuborgvej)
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 09:10
|
|
Kl. 09:10
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
Birkehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:12
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 09:13
|
|
Kl. 09:13
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 09:15
|
|
Kl. 09:15
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 09:16
|
|
Kl. 09:16
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 09:17
|
|
Kl. 09:17
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 09:18
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
|